دکوراسیون داخلی ، خانه ی سپید

دکوراسیون داخلی خانه ، مغازه ، کافی شاپ

۱۲ آشپزخانه، ۱۲ سبک طراحی داخلی؛ شما کدامیک را می‌پسندید؟ (قسمت اول)

۱۲ آشپزخانه، ۱۲ سبک طراحی داخلی؛ شما کدامیک را می‌پسندید؟ (قسمت اول)

بعضی وقت‌ها ممکن است یک آشپزخانه، شما را باطراحی داخلی که دارد، کاملا شگفت‌زده کند. با شما حرف بزند و شما آن را بخواهید.

به نسبت کلمات، چشمان شما اشکال را راحت‌تر تشخیص می‌دهند. به خوبی می‌دانید چه زمانی آن‌ها را دیده‌اید. تصویری که الهام‌بخش شما باشد، باید بتواند گاه به گاهی شما را بر سر شوق آورد. دوست دارید آشپزخانه‌ای که در آن کار می‌کنید چه تصویری را برایتان بسازد و چگونه شما را بر سر شوق آورد؟ آشپزخانه‌ای که اکنون در آن کار می‌کنید و از آن استفاده می‌کنید به چه شیوه‌ای آراسته شده است؟

20141225115556480

آشپزخانه‌های ییلاقی: خانه‌های ییلاقی صمیمی و راحت هستند و زندگی را در دستان خود گرفته‌اند و می‌توانند جایی بی‌نظیر برای گذراندن یک تابستان آسوده، در آرامش و دور از شلوغی و هیاهوی شهر باشند. قفسه‌های بازشان، سینک‌های پهن، کفش‌پوش‌های کلاسیک و میزهای بزرگ آن‌ها را تبدیل به محلی آرام و مناسب برای کار و زندگی و استراحت می‌کند.

12 آشپزخانه، 12 سبک طراحی داخلی؛ شما کدامیک را می‌پسندید؟ (قسمت اول)

آشپزخانه‌های روستایی. “کهنه”، “مندرس”، “غم‌زده” و “زمخت و بدتراش” عموما اولین کلمه‌هایی نیستند که هنگام مواجه شدن با یک آشپزخانه به ذهن خطور کنند اما امروزه آشپزخانه‌های روستایی به واسطه امکانات و وسایل چوبی، سنگی و آجری با ظاهر زمختی که دارند در میزان محبوبیت رقیب آشپزخانه‌های سفید رنگ کلاسیک هستند.

12 آشپزخانه، 12 سبک طراحی داخلی؛ شما کدامیک را می‌پسندید؟ (قسمت اول)

آشپزخانه‌های مدرن. تعریف “مدرن” بسیار وسیع و متنوع است اما هنگامی که به طراحی یک آشپزخانه مدرن فکر می‌کنیم اغلب مجموعه‌ای شامل کابینت‌هایی ساده و بدون قاب، تجهیزات ساده و شیک با طراحی و ظاهر بسیار صاف و صیقلی، تسلط چشمگیر خطوط افقی و نبود هرگونه تزئینات اضافه به همراه زیبایی طبیعی مواد مصرفی به ذهن خطور می‌کند.

12 آشپزخانه، 12 سبک طراحی داخلی؛ شما کدامیک را می‌پسندید؟ (قسمت اول)

آشپزخانه‌های سنتی. آشپزخانه‌های سنتی با جزئیاتی که می‌توانند شامل طاق و قوس‌ها، تزئینات دیواری، کابینت‌هایی با قاب‌های برجسته و ترکیبی از وسایلی با شکل و ظاهر آنتیک و همه‌جور اثاثیه پایه‌دار -حتی در لوسترها!- باشد، شناخته می‌شود. آنچه که در این آشپزخانه‌ها استفاده می‌شود در نهایت یا باید واقعا قدیمی باشد یا شکل و ظاهری قدیمی داشته باشد تا ترکیب نهایی طراحی آشپزخانه سنتی باشد.

12 آشپزخانه، 12 سبک طراحی داخلی؛ شما کدامیک را می‌پسندید؟ (قسمت اول)

آشپزخانه‌های امروزی: آشپزخانه‌های امروزی می‌توانند بسیار شیک و محبوب باشند اما فرق بسیار مهم یک آشپزخانه مدرن با یک آشپزخانه امروزی در این است که آشپزخانه‌های مدرن طراحی بسیار قاعده‌مند و اصولی دارند و کمتر پیش می‌آید که از چهارچوب‌های شکل گرفته و پذیرفته شده خارج شوند اما آشپزخانه‌های امروزی در مقابل آن‌ها بسیار شوخ و شنگ و سر به هوا به نظر خواهند رسید و طراح در استفاده از فرم‌ها، اشکال و مواد مختلف آزادی عمل بیشتری خواهد داشت تا جایی که می‌تواند عناصری از دیگر سبک‌ها را به امانت بگیرد و در کار و طراحی خود استفاده کند؛ کاری که در سبک مدرن شدنی نیست.

ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!