دکوراسیون داخلی ، خانه ی سپید

دکوراسیون داخلی خانه ، مغازه ، کافی شاپ

اسرار نورپردازی حرفه‌ای در طراحی داخلی

اسرار نورپردازی حرفه‌ای در طراحی داخلی

اریک تامپسون (Erik Thompson) یک طراح نورپرداز است و تخصص وی دیده شدن یک خانه در نوری صحیح و مناسب است. نورپردازی تمام یک خانه و حتی یک اتاق کاری کاملا تخصصی است و استخدام یک طراح و نورپرداز حرفه‌ای مناسب‌ترین راه‌حل برای انجام چنین کاری خواهد بود اما گاهی محدودیت بودجه و پس‌انداز امکان انجام چنین کارهایی را از شما می‌گیرد. آنچه در پی خواهد آمد توصیه‌های کلیدی و اولیه‌ای است که این طراح و نورپرداز در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر چه عمل کردن به این توصیه‌ها شما را با بخش‌های مختلف یک چنین کاری آشنا خواهد کرد اما انجام کامل و صحیح چنین کاری حاصل تجربه‌های زیادی است که چنین طراحانی در حین انجام کار به دست می‌آورند و کمتر امکان به اشتراک گذاشتن چنین تجربه‌هایی در چند خط و در یک متن محدود وجود دارد.

201412201641568750

یک توصیه مهم: پیش از هر کاری برنامه‌ریزی کنید. برنامه‌ریزی می‌بایست پیش از هر چیزی شامل نحوه خرج کردن بودجه شما نیز بشود. مهم نیست اسباب و وسایلی که برای خانه می‌خرید چقدر زیبا و گران‌قیمت هستند چرا که بدون یک نورپردازی صحیح خانه شما در تاریکی خواهد بود و آنچه خریده‌اید به چشم نخواهد آمد. پس بهترین کار برنامه‌ریزی درست و دقیق برای مصرف بودجه‌ای است که در نظر گرفته‌اید. با یک برنامه‌ریزی درست قادر خواهید بود وسایل زیبا و مناسبی برای خانه بخرید و با یک نورپردازی دقیق و درست بر زیبایی آنچه خریده‌اید بیافزایید.

هنگام استخدام کردن یک طراح و نورپرداز حتما رزومه کاری وی و آنچه تا پیش از این طراحی کرده است را بررسی کنید و از هماهنگی تخصص و سبک کاری که انجام می‌دهد و نیازهایتان مطمئن بشوید. با این کار اطمینانی دو طرفه بین شما ایجاد خواهد شد؛ هم شما کار را با اطمینان خاطر بیشتری به وی خواهید سپرد و هم وی آسایش و آرامش بیشتری برای فکر و طراحی کردن مطابق نیاز و خواسته شما خواهد داشت. نیازتان به نورپردازی در ساعت‌های مختلف روز و شب را بر اساس اهدافی که دارید، اولویت‌بندی کنید.

ارسال دیدگاه جدید
از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!